Vegan crispy Chicken burger met Ben en Jerry’s 100ml
€ 12,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegan beef burger met Ben en Jerry’s 100ml
€ 12,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipburger kaas met Ben en Jerry’s 100ml
€ 11,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hamburger speciaal met Ben en Jerry’s 100ml
€ 13,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Twins burger met Ben en Jerry’s 100ml
€ 15,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hamburger met Ben en Jerry’s 100ml
€ 12,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheeseburger met Ben en Jerry’s 100ml
€ 12,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat
Patat gezinszak 3 personen
Onze heerlijke verse patat. Ervaar de volle aardappelsmaak van Farm Frites. Deze hebben een snijmaat van 12mm. Je zult al snel begrijpen waarom deze patat onze bewezen bestseller is
€ 10,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat gezinszak 4 personen
Onze heerlijke verse patat. Ervaar de volle aardappelsmaak van Farm Frites. Deze hebben een snijmaat van 12mm. Je zult al snel begrijpen waarom deze patat onze bewezen bestseller is
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat
Onze heerlijke verse patat. Ervaar de volle aardappelsmaak van Farm Frites. Deze hebben een snijmaat van 12mm. Je zult al snel begrijpen waarom deze patat onze bewezen bestseller is
€ 3,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Raspatat
Raspatat gezinszak 3 personen
Even wat anders. Patat gemaakt van aardappelpuree, direct uit de pers de frituur in
€ 9,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Raspatat gezinszak 4 personen
Even wat anders. Patat gemaakt van aardappelpuree, direct uit de pers de frituur in
€ 11,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ras patat
Even wat anders. Patat gemaakt van aardappelpuree, direct uit de pers de frituur in
€ 3,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mini snacks
6 kaasstengels
De Topking Kaastengels Oude kaas zijn mini kaasloempiaatjes gevuld met speciaal geselecteerde gerijpte oude kaas
€ 4,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
6 hotwings
Hot en spicy kippenvleugels hebben een heerlijke pittige smaak. 100 procent halal
€ 6,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vlammetjes
6 stuks
€ 4,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
6 kipnuggets
Kipnuggets worden gemaakt van 100 procent verse, malse en sappige kipfilet halal en zorgvuldig geselecteerd op versheid en kwaliteit. De krokante paneerlaag en lichte kruiden zorgen voor een ultieme smaakervaring
€ 4,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
6 kipfingers
Kipfingers van reusel zijn gemaakt van mals kippenvlees en voorzien van een krokant laagje (Halal)
€ 4,05
incl. statiegeld (€ 0,00)
6 bitterballen
Mekka bitterballen zijn rijkelijk gevuld met hoogwaardig rundvlees,100 procent halal, verfijnde kruiden en omhuld door een krokant jasje
€ 4,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
6 mini loempia's
De Koh Pen mini loempia's zijn heerlijke vegetarische borrelhapjes gevuld met witte kool, wortel, snijbonen, aardappel, champignons en ui
€ 3,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Snacks
Mexicano
Mexicano is dé Halal variant op de klassieker van Mexicano. Herkenbaar door zijn pittige smaak en unieke vorm
€ 3,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
Berenklauw
Een berenhap (halal) is een in plakken gesneden gehaktbal aan een satéprikker met daartussen een aantal uienringen
€ 4,05
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sitostick
Licht pittig van smaak, kalkoen en ui omhuld door een korstje (Halal
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bamihap
Pittige variant op de bamischijf, ook geschikt voor vegetariërs
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nasischijf
Nasischijf is bereid met extra pittige ingrediënten en geschikt voor vegetariërs. Bevat onder meer rijst, kruiden, paprika, prei en tomatenpuree voor een optimale smaakbeleving
€ 2,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip loempia
Grote loempia gevuld met knapperige groenten en mals kippenvlees
€ 5,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Loempia speciaal
Een rijkgevulde grote loempia met kip en groente. Geserveerd met huisgemaakte pindasaus en twee gebakken eieren
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pikanto
Een pikant vleesproduct gemaakt van halal rundvlees en kip
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Losse kipburger
Halal kipfilet burger, wordt omringd door een heerlijke southern fried paneerlaag
€ 3,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipschnitzel
Kipschnitzel XXL halal
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipsaté
Deze heerlijke malse kipfilet komt vers uit de huisgemaakte marinade in porties van 3 stokjes rijkgevuld. Uiteraard met onze eigen satésaus (halal)
€ 8,65
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje los
€ 0,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Veganistische kipcorn
Mora vegetarische kipkorn, in samenwerking met de Vegetarische Slager ontwikkelde vegetarische snack. Van hoge kwaliteit en vrijwel niet van de echte kipkorn te onderscheiden. Hiermee maken Mora en de Vegetarische Slager vegetarisch snacken smaakvol en toegankelijk voor een breed publiek. Zonder kunstmatige geur- en smaakstoffen. Deze snack is tevens veganistisch
€ 3,15
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegetarische loempia
De vegetarische loempia heeft een gevarieerde vulling in een voorgebakken flensje. De vulling bevat onder meer, taugé, witte kool, prei, ui, rode paprika, wortelen, kruiden, specerijen en pikante sau
€ 4,05
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegetarische loempia speciaal
De vegetarische loempia heeft een gevarieerde vulling in een voorgebakken flensje. De vulling bevat onder meer, taugé, witte kool, prei, ui, rode paprika, wortelen, kruiden, specerijen en pikante saus. Geserveerd met huisgemaakte pindasaus en twee gebakken eieren
€ 5,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegetarische frikandel
Mora vegetarische frikandel. Deze vegetarische variant is bereid op basis van soja-eiwitten en kruiden, en komt in bite en smaak overeen met een reguliere frikandel
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip kroket
Kip is een goede vleessoort voor een groot aantal mensen. De combinatie met een vleugje kerrie in de ragout zorgt voor een optimale smaakbeleving (Halal)
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Goulashkroket
Vol romige ragout met rode paprika en heerlijk rundvlees. Een speciale kroket die u niet mag missen
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kaassoufflé
De lekkere krokante paneerlaag in combinatie met de heerlijk romige en smeuïge vulling is een oer-Hollandse snack. 100 procent vegetarisch en lekker voor tussendoor of bij de frites
€ 2,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Souflesse
Deze kaassoufflé is extra gevuld met echte kaas. Dankzij zijn unieke vorm is deze soufflé gemakkelijk te eten en bevat iedere hap kaas.
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipcorn
Kipcorn 100 procent halal vlees
€ 2,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Verse bal
Halal gehaktbal is een mild gekruide snack, bereid volgens traditioneel recept. Bereid met 100 procent halal vlees. Uit een huisgemaakte kruidige jus
€ 4,05
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel
Frikandel is gemaakt van 100 procent halal vlees
€ 2,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel XXL
De XXL frikandel is een gigantisch lekkere frikandel op basis van 100 procent kippenvlees
€ 4,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rundvleeskroket
Ambachtelijke rundvleeskroket is een heerlijke draadjesvleeskroket halal
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kwekkeboomkroket
Deze rundvleeskroket bestaat uit een romige blanke ragout, rijk gevuld met stukjes rundvlees. De kroket is lekker als snack bij friet, maar is ook lekker om te serveren tussen een broodje, eventueel met mosterd
€ 3,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Groentekroket
Ambachtelijke groenteragout op basis van een getrokken groentebouillon en gezette roux omhult met een dunne paneerlaag
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipsate kroket
Een smeuïge kipsaté vulling en een krokant laagje van buiten. De écht Leckere kroket, (Halal)
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kaas kroket
De stevige kaas ragout zorgt voor optimaal eet plezier. Een speciaal kroket voor de liefhebber
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kalfs kroket
Kalfsvleeskroket (halal) bestaat uit een romige blanke ragout, rijk gevuld met stukjes kalfsvlees. De kroket is lekker als snack, maar is ook lekker om te serveren met een broodje
€ 2,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hamburgers / Grill
Al onze beef burgers, kipburgers en kipsaté zijn halal.
Kipburger
Een heerlijke sappige krokante kipfilet burger (110 tot 130g) (Halal)
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipburger kaas
Een heerlijke sappige krokante kipfilet burger met dubbel kaas (110 tot 130g) (Halal)
€ 6,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipsaté
Deze heerlijke malse kipfilet komt vers uit de huisgemaakte marinade in porties van 3 stokjes rijk gevuld (+/- 200gr). Uiteraard geserveerd met onze huisgemaakte satésaus (halal)
€ 8,65
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegan crispy chicken burger
100 procent vegan. Een sappige burger gemaakt van tarwe met een krokante laag van cornflakes. Verrassend lekker en veelzijdig. Bevat toegevoegd ijzer en vitamine B12 in gelijke hoeveelheden als vlees. Gemaakt van 100 procent plantaardige tarwe eiwitten, de saus die we gebruiken is ketchup ook vegan en serveren het op een vegan hamburgerbroodje
€ 7,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegan beef burger
Deze burger is gemaakt van tarwe. De smaak, het mondgevoel, de sappigheid alles zoals een goede burger moet zijn. Product bevat een hoog eiwit percentage en is laag in het zout en verzadigde vetten. Bevat toegevoegd ijzer en vitamine B12 in gelijke hoeveelheden als vlees. de saus die we gebruiken is ketchup ook Vegan en serveren het op een vegan hamburgerbroodje
€ 7,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Twins burger
Een heerlijke sappige beef burger. Met kaas en gebakken ei. (Halal)
€ 10,05
incl. statiegeld (€ 0,00)
De super twins burger
Dit moet je proeven. Een dubbele beef burger met kaas en ei. Probeer hem snel, als je het op krijgt (halal)
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Losse beef burger
Mals sappig en onweerstaanbaar lekker. Halal
€ 4,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hamburger
Een heerlijke sappige beef burger (halal)
€ 7,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheeseburger
Een heerlijke sappige beef burger. Met dubbel kaas (halal)
€ 7,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hamburger speciaal
Een heerlijke sappige beef burger. Met een gebakken eitje (Halal)
€ 8,65
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakjes Saus
Bakjes klein 80ml, middel150ml en groot 250ml.
Oorlog
€ 2,05
incl. statiegeld (€ 0,00)
Knoflook
€ 1,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Appelmoes
€ 0,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje uitjes
€ 0,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mayonaise en pindasaus
€ 2,05
incl. statiegeld (€ 0,00)
Truffelmayonaise
€ 2,05
incl. statiegeld (€ 0,00)
Andalousesaus
€ 2,05
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mosterd
€ 1,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mayonaise en curry
€ 1,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mayonaise en ketchup
€ 1,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Speciaal saus met ketchup
€ 1,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Joppie
€ 1,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Katjang saus
€ 1,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Samurai
€ 1,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pinda
€ 1,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Speciaal
€ 1,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mayonaise
€ 1,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sambal
€ 1,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Curry
€ 1,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ketchup
€ 1,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chilisaus
€ 1,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Menu's
Al onze menu's komen met patat en een drankje naar keuze
Vegan crispy chicken burger menu
100 procent vegan. Een sappige burger gemaakt van tarwe met een krokante laag van cornflakes. Verrassend lekker en veelzijdig. Bevat toegevoegd ijzer en vitamine B12 in gelijke hoeveelheden als vlees. Gemaakt van 100 procent plantaardige tarwe eiwitten, de saus die we gebruiken is ketchup ook vegan en serveren het op een vegan hamburgerbroodje
€ 14,15
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegan beef burger menu
Deze burger is gemaakt van tarwe. De smaak, het mondgevoel, de sappigheid alles zoals een goede burger moet zijn. Product bevat een hoog eiwit percentage en is laag in het zout en verzadigde vetten. Bevat toegevoegd ijzer en vitamine B12 in gelijke hoeveelheden als vlees. de saus die we gebruiken is ketchup ook Vegan en serveren het op een vegan hamburgerbroodje
€ 14,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turks broodje met döner menu
Onze broodjes döner zijn royaal belegd, geserveerd in een warm, luchtig broodje met een frisse mix van sla, tomaat, komkommer en ui. Kies je favoriete saus - van romige knoflook tot pittige sambal samen met een patatje en een drankje
€ 15,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm döner menu
Dürüm döner is een Turks gerecht dat bestaat uit gekruid vlees dat in dunne plakjes wordt gesneden en in een dunner platbrood, dürüm, wordt gerold. Samen met een patatje en een drankje is dit de perfecte maaltijd
€ 15,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipschnitzel menu
De krokante malse kipschnitzel XXL lekker met een patatje en een drankje
€ 14,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra pita
€ 0,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra Turks broodje
€ 1,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
Döner menu
Ons döner menu bestaat uit een pita gevuld met döner, salade, knoflooksaus en sambal, friet en een drankje naar keuze
€ 14,15
incl. statiegeld (€ 0,00)
Saté menu
Onze zelf gemarineerde kipsate bereiden we vers op de grill, deze komt met onze heerlijke huisgemaakte satésaus, heerlijk met een patatje en een drankje
€ 15,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipburger menu
Een heerlijke sappige krokante kipfilet burger, patat en een drankje
€ 13,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hamburger speciaal menu
Een heerlijke sappige beef burger Met gebakken ei
€ 16,05
incl. statiegeld (€ 0,00)
Twins burger menu
Een heerlijke sappige beef burger, met kaas en gebakken ei
€ 16,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Super twins burger menu
Krijg jij hem op. De super sappige dubbele beef burger met verse salade, en niet te vergeten kaas en gebakken ei. Probeer hem snel
€ 18,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipburger kaas menu
Een heerlijke sappige krokante kipfilet burger met kaas, patat en een drankje
€ 14,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kindermenu
Kindermenu met keuze uit mayo of ketchup, frikandel, kipcorn of kipfingers en Fristi, Chocomel, Capri-Sun of appelsap. En een eigen beker en natuurlijk leuke verassing
€ 9,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Snackmenu
Kies je snack, samen met een lekker patatje en een drankje
€ 10,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hamburger menu
Een heerlijke sappige beef burger met een patatje en een drankje
€ 14,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheeseburger menu
Een heerlijke sappige beef burger Met dubbel kaas
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon
Dönerbox klein
Een Nederlandse dönerbox bestaat uit plakjes döner, gemengd met friet, knoflooksaus en salade (sla, komkommer, tomaat en rode ui)
€ 5,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon döner
Een kapsalon döner, bestaat uit een laag friet, bedekt met döner, afgetopt met gesmolten kaas en salade
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita's
Pita kaas suçuk
Pita kaas met Turkse gekruide worst, salade en saus naar keuze
€ 4,05
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita döner
Pita gevuld met döner met salade en saus naar keuze
€ 8,15
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita speciaal
Pita kaas met salade en saus naar keuze
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita kaas
Pita met saus naar keuze
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza's
Turkse pizza kaas
Deze beleggen we met salade en kaas en saus naar keuze.
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turks Pizza met döner en kaas
Deze beleggen we met salade, vlees kaas en saus naar keuze
€ 9,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza döner
Deze beleggen we met salade, vlees en saus naar keuze
€ 8,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza speciaal
Deze beleggen we met salade en saus naar keuze.
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza naturel
Deze beleggen we met saus naar keuze.
€ 4,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turks broodje
Turks broodje met döner
Onze broodjes döner zijn royaal belegd, geserveerd in een warm, luchtig broodje met een frisse mix van sla, tomaat, komkommer en ui. Kies je favoriete saus - van romige knoflook tot pittige sambal
€ 8,15
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm
Dürüm döner
Dürüm döner is een Turks gerecht dat bestaat uit gekruid vlees dat in dunne plakjes wordt gesneden en in een dunner platbrood, dürüm, wordt gerold. Belegd met uiteraard vlees, salade en saus naar keuze
€ 10,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodjes
Broodje gezond
Rustieke bol met kaas, sla, komkommer, tomaat en gekookt ei
€ 3,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje gebakken ei met kaas
€ 5,15
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje tartaar speciaal
Dit broodje bestaat uit gemarineerde tartaar dat is gemaakt van zachte en magere biefstukdelen van het rund. De speciaal variant bestrooien we het met ui, zachtgekookt ei, zout en peper, en een flinke lepel mayonaise om het af te maken
€ 5,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje tartaar
Dit broodje bestaat uit gemarineerde tartaar dat is gemaakt van zachte en magere biefstukdelen van het rund. Kies voor de Speciaal variant voor meer opties.
€ 4,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje gekookt ei
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje gebakken ei
€ 4,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kaas
€ 3,15
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salade
Eiersalade
Het luxe ei slaatje van Westland Salades is een ambachtelijk en vers bereide salade met 2 ster Beter Leven keurmerk eieren.
€ 2,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse feta salade
Heerlijke zachte fetakaas, sla, komkommer, tomaat, rode ui en kruidendressing
€ 3,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frisse salade
Frisse salade met sla, komkommer, tomaat, ui en een heerlijke dressing
€ 1,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
IJsjes
Let op. Alle ijsjes (zoals reuzebeker) worden geleverd zonder hoorntje.
Sundae caramel
€ 4,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sundae Kinder Bueno
€ 4,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sundae smurf
€ 4,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sundae lotus biscoff
€ 4,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sundae Oreo
€ 4,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sundae unicorn
€ 4,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sundae pistache
€ 4,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Grote softijs
225ml
€ 3,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
IJsdips
€ 0,65
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sundae aardbei
€ 4,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sundae chocola
€ 4,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kinder ijsje
100ml
€ 2,15
incl. statiegeld (€ 0,00)
Reuzebeker
225ml
€ 3,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Middel softijs
150ml
€ 3,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Milkshakes
Milkshake Kinder Bueno
€ 3,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Milkshake mango-passievrucht
€ 3,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Milkshake pistache
€ 3,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Iced frappe
Espresso gemixt met ijs. Keuze uit naturel, karamel of chocolade
€ 4,05
incl. statiegeld (€ 0,00)
Milkshake kokos
€ 3,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Milkshake chocolade
€ 3,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Milkshake vanille
€ 3,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Milkshake banaan
€ 3,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Drankjes
( statiegeld bij de prijs inbegrepen)
Red Bull Energy Drink 250ml
€ 3,35
incl. statiegeld (€ 0,15), € 12,95/l, 0,25l
Red Bull Energy Drink Suikervrij 250ml
100% vleugels, ook zonder suiker. Red Bull Sugarfree wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,35
incl. statiegeld (€ 0,00), € 13,40/l, 0,25l
Slammers energy
€ 2,55
incl. statiegeld (€ 0,15), € 9,75/l, 0,25l
Fristi 250ml
€ 3,20
incl. statiegeld (€ 0,15), € 12,35/l, 0,25l
Chocomel 250ml
€ 3,20
incl. statiegeld (€ 0,15), € 12,35/l, 0,25l
Water sparkling
€ 2,60
incl. statiegeld (€ 0,15), € 5,05/l, 0,5l
Capri-Sun multivitamin 200ml
€ 1,60
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,00/l, 0,2l
Ayran
€ 1,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,60/l, 0,25l
Hero Appelsap
€ 3,20
incl. statiegeld (€ 0,15), € 12,35/l, 0,25l
AA Drink 330ml
€ 3,20
incl. statiegeld (€ 0,15), € 9,39/l, 0,33l
Water
€ 2,60
incl. statiegeld (€ 0,15), € 5,05/l, 0,5l
Sprite Zero Sugar Lemon-Lime 330 ml
Frisdrank met natuurlijke citroen-limoen aroma's met zoetstoffen.
€ 3,05
incl. statiegeld (€ 0,15), € 8,94/l, 0,33l
Fernandes Cherry Bouquet Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET KERSENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,10
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,39/l, 0,33l
Fernandes Red Grape Blik 0,33 L
FRISDRANK MET DRUIVENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,10
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,39/l, 0,33l
Fuze Tea Infused Iced Tea Black Tea Peach Hibiscus 330 ml
Frisdrank op basis van getrokken zwarte thee, met perziksap, met thee- en hibiscussmaak, met suiker en zoetstof. Wij gebruiken getrokken thee, gemaakt van theeblaadjes.Geniet van een heerlijke fusie van duurzaam geteelde zwarte thee, perziksap en een vleugje hibiscus... voor een moment van pure ontspanning.
€ 3,05
incl. statiegeld (€ 0,15), € 8,94/l, 0,33l
Fuze Tea Infused Iced Tea Green Tea 330 ml
Frisdrank op basis van getrokken groene thee, met citrussmaak, met suiker en zoetstof. Green teaEen heerlijke fusie van groene thee en citroensap... voor een moment van pure ontspanning.We gebruiken getrokken thee, dus als je wat bezinksels of kleine kleurverandering opmerkt, geen zorgen... dat is puur natuur.
€ 3,05
incl. statiegeld (€ 0,15), € 8,94/l, 0,33l
Fuze Tea Sparkling Lemon Black Tea 330 ml
Frisdrank met thee-extracten en citroensmaak met suiker en zoetstof. Een verrassende Fusie van zwarte thee-extracten en een natuurlijke citroensmaak.
€ 3,05
incl. statiegeld (€ 0,15), € 8,94/l, 0,33l
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 3,05
incl. statiegeld (€ 0,15), € 8,94/l, 0,33l
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 3,05
incl. statiegeld (€ 0,15), € 8,94/l, 0,33l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 3,05
incl. statiegeld (€ 0,15), € 8,94/l, 0,33l
Fanta Cassis met Zwarte Bessensap 330 ml
Frisdrank met zwarte bessensap.
€ 3,05
incl. statiegeld (€ 0,15), € 8,94/l, 0,33l
Dr. Pepper 330ml
€ 3,05
incl. statiegeld (€ 0,15), € 8,94/l, 0,33l
Warme drankjes
Espresso
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Latte macchiato
€ 5,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cappuccino
€ 4,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Koffie
€ 3,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Thee
€ 2,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's 100ml
B&J 100ml CookieDough CL3 X12x375EB
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (15%) en stukken cacaofantasie (4%). Over het product:Ben & Jerry's Cookie Dough IJs is onze all time favourite smaak! In 1986 wisten we al dat we iets moois in handen hadden met ‘s werelds eerste Chocolate Chip Cookie Dough roomijs met choco chip koekjesdeeg chunks. Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 4,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's Strawberry Cheesecake 100ml
Aardbeiencheesecake ijs gevuld met stukjes aardbei en havermoutkoekjes
€ 4,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml ChocFudgeBrownie CL3x12x375EB
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (17%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie: Mini cup Onze brownies komen bij de Greyston-bakkerij in New York vandaan die in zijn bakkerij daklozen de kans geeft om werkervaring op te doen en in hun eigen levensonderhoud te kunnen voorzien. Bovendien leren ze er de beste brownies bakken die wij ooit geproefd hebben. En smaakt dat weer heerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe!
€ 4,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J'S Caramel Chew Chew 100Ml 12x
Karamelroomijs met karamel (2%) met karamelsaus (9%) en stukjes karamel omhuld met cacaofantasie (12%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Caramel Chew Chew Mini cup: heerlijk karamelroomijs met een swirl van karamel en choco-karamel chunks. Karamelliefhebbers aller naties, hoor ons aan! Inderdaad, het kostte ons tijd, maar in deze tijd hebben wij een exclusieve karamelcreatie voor jullie ontwikkeld. Het genoegen is aan ons jullie te vertellen hoe we hiertoe gekomen zijn. Allereerst de basis: deze bestaat uit het fijnste karamelroomijs dat we konden maken. Vervolgens hebben we er een zwoele swirl van gouden karamel aan toegevoegd. En als bekroning hebben wij deze creatie rijkelijk gevuld met choco-karamelstukken om te verzekeren dat de échte liefhebber de karamel niet kan missen. Genieten!